%100 ORJİNAL

tüm ürünler orjinaldir

ÜCRETSİZ KARGO

tüm alışverişlerde

TAKSİT İMKANI

12 aya kadar taksit

ÜCRETSİZ İADE

tüm alışverişlerde

KAPIDA ÖDEME

kapıda kolay ödeme

Hakkımızda

Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ve kendisine ait tescilli markası olan Marka GSM ile uluslararasi pazarda ilklerde yer edinmek üzere, Avrupalı firmalarin birçogu gibi, Uzakdogu’daki üreticilerle yaptığı ortaklık ile kendi markasıyla üretim yaptırmaktadır. Üretilen ürünlerimiz Türk Markası olarak Yurdun bütün noktalarında bizleri temsil etmektedir.


Tablet LCD, Tablet Adaptör, Tablet Dokunmatik, Tablet Yedek parça , Tablet kılıf, Tablet Batarya, Telefon LCD, Telefon Dokunmatik, Telefon Yedek parça, Telefon kılıf, Telefon Batarya ürün seçeneği ile milyonlarca müşteriye hitap eden, Bayi üyeliği ile alışverişte avantaj kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Marka GSM olarak hizmet anlayışımız müşterilerimize güven ve kolaylık sunarken, Bayilerimizle iş ortaklığı programı dahilinde, en etkili ve en karlı şekilde fayda sağlamanız için markagsm.com size en uygun koşulları sağlamaktadır.


Binlerce ürün çeşidi ve binlerce Müşterinin seçmiş olduğu markagsm.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.